ÜRÜN KULLANIMI İLE İLGİLİ
Cihazım açılmıyor.

Cihazın açılmaması ile ilgili olarak düşünülmesi gereken ilk ihtimal, cihazı besleyen sigortanın atmış olmasıdır. Eğer cihazınız çalışmıyorsa ilgili sigortayı kontrol ediniz, cihazınıza elektrik geliyor ancak buna rağmen çalışmıyorsa cihaza kesinlikle müdahale etmeyiniz ve ehliyetsiz kimselerin müdahale etmesine müsaade etmeyiniz. Böyle bir durumda ürünün yetkili servislerinden size en yakın olanına müracaat ediniz.

Ekran rengi butonuna dokunduğumda renk hemen değişmiyor.

Menü ekranındaki ilgili butona bastıktan sonra araç kontağını kapatıp açmalısınız. Kontağın yeniden açılmasını müteakip renk değişecektir.

CD çıkarma butonuna basmama rağmen CD Çıkmıyor.

CD çıkarma butonuna bastığınızda, optik okuyucu belli bir noktaya konumlanır ve CD nin mekanik olarak çıkartılma işlemine başlanır. Optik okuyucu CD'yi okuyarak doğru konuma gelmelidir. Okuyucunun okuyamayacağı seviyede yıpranmış bir CD konumlamanın yapılamamasına sebebiyet verir. Böylelikle bir sonraki işlem başlayamaz ve CD içeride kalmış olur. Böyle bir durumda CD çıkarma butonuna 6 Sn. basılı tutarak mekanizmanın manuel olarak CD'yi çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

 
Designed by IDS