HONDA
ACCORD - E7555NAVI

HONDA > ACCORD - E7555NAVI > Genel

Neden FlyAudio ?

 %100 kalite %100 uyum         

     Kullanıcılarına araç içinde bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla tasarlanmış olan bu tip ünitelerin, genel olarak en belirgin özelliği, montaj esnasında aracın orijinal yapısına tam uyum sağlaması  ve daha fazla eğlence vaat etmesidir.

     Aracınızda var olan orijinal cihazlar genel olarak son derece dayanıklı ve olumsuz koşullar altında uzun süre çalışabilecek şekilde tasarlanmıştırlar. Böylelikle, daha fazla eğlence beklentisiyle aracınıza sonradan ilave ettiğiniz bu tip üniteler, en az aracınızın orijinal ünitesi kadar profesyonel tasarlanmalı ve üretilmelidirler.

     FlyAudio, özellikle plastik aksamdan yazılıma kadar %100 başarı için, tam bir mühendislik çalışması sergileyerek, sonucun kusursuz kalite ilkesine tam uymasına özen göstermektedir.

     Özellikle elektronik tasarımında, ünitenin kalbi sayılan birçok parçayı konusunda dünya devi markalardan tedarik ederek, elde ettiği kalite seviyesi ile diğer rakiplerinden ayrılmaktadır.


HONDAACCORD - E7555NAVI-Neden FlyAudio ?-Honda Accord için 
orjinal cihaz ile FlyAudio cihazı görüntüleri
Honda Accord için
orjinal cihaz ile FlyAudio cihazı görüntüleri

Teknik Ayrıcalıklar

HD Ekran Çözünürlüğü

     Ekran çözünürlüğü, görüntü kalitesinin belirlenmesinde başta gelen faktörlerdendir. FlyAudio, ürünlerinin tamamında Ultra Yüksek Hızlı, yüksek performanslı HD (High-Definition) LED TFT 800 x 480 çözünürlükte ekran kullanmaktadır.  Modellerimizin tümünde kullanılan üstün kalite paneller dünya devi üreticilerden tedarik edilmekte ve FlyAudio markasını görüntü kalitesi bakımından eşsiz kılmaktadır. 

Çift İşlemci

     FlyAudio, DVD ve GPS için SAMSUNG ve SIRF IV 600 Mhz (Galileo uyduları ile uyumlu) marka iki ayrı işlemci kullanarak, işlemciye gönderilen aşırı yükten kaynaklanan aksamalar, kilitlenmeler ve yavaş reaksiyon vererek kullanıcıyı sıkan yönetim problemlerinin tümünün önüne geçmiştir.

Mekanik Üstünlükler

     FlyAudio, DVD yükleme - okuma mekanizmasını tek bir paket içerisinde sunmaktadır. Tamamen kapalı olan bu mekanizma yüksek kalitede bir okuyucuya sahip olup, mekanik sistemlerden kaynaklanan problemleri minimize etmiştir. 

Kalite Kontrol Aşaması

     Her bir FlyAudio ünitesi, imalatın her aşamasında muhtelif testlere tabii tutulduğu gibi, montajın tamamlanmasını müteakip, 90 °C 'lik test odasında minimum 4 saat çalıştırılmakta, akabinde 2 saat süre ile bir araç içinde kullanımın simule edildiği vibrasyon testine tabii tutulmaktadır.


HONDAACCORD - E7555NAVI-Teknik Ayrıcalıklar-

HONDAACCORD - E7555NAVI-Turuncu ekran-Bir Honda Accord ünitesinde turuncu ana menü ekranı
Bir Honda Accord ünitesinde turuncu ana menü ekranı
 
Designed by IDS